Stylowy kinkiet ze szklanym, podłużnym kloszem, idealny do salonu CHAMPAGNE W0332 MAXLIGHT
Opis
Moc/Power: 1 x max 40W E27 230V
Φ: 10 cm, H:56 cm
Wykończenie/Detail finishing: mosiądz/brass
Materiał/Material/: metal/szkło, metal/glass
Nie zawiera żarówek/ bulbs excludes
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Champagne |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |