Maxlight Spirit II P0366 Smoky Grey Lampa Wisząca
Opis
Lampy z serii Spirit przedstawiają szklany, asymetryczny klosz ze wgłębieniami, zawieszonym na długim przewodzie. Dają efektowne, lekko przymglone światło, które nie tylko doświetli, ale i udekoruje każde wnętrze. Dobrze prezentują się w przestrzeniach urządzonych w industrialnym i loftowym stylu. Dostępne jest czarne i mosiężne wykończenie oprawy.
Moc/Power: 1 x 60W E27 230V
Ø: 22 cm, H: min 85 cm - max 135 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, szkło przydymione/metal, smoked glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przydymione |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Spirit |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 135 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |