Maxlight Spider P0412 Lampa Wisząca Czarna
Opis
Seria lamp Spider to gratka dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania aranżacyjne. Wykonana jest z czterech metalowych profili w białym, złotym lub czarnym kolorze, wychodzących z metalowej kostki. W każdym profilu wprawione są taśmy LED skierowane ku dołowi. Uzupełnieniem opraw Spider mogą być kinkiety w minimalistycznym stylu.
Moc/Power: 1 x 33W LED 230V 2152LM
Ø: 114 cm, H: max 200 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Spider |
| Ilość Lumenów | 2152 lm |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 114 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 33 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |