Maxlight Roundy C0214 Plafon Czarny IP54
Opis
Roundy to plafon, który sprawdzi się zarówno w aranżacjach minimalistycznych, jak i tradycyjnych. Zawdzięcza to m.in. okrągłemu kształtowi i czarnemu odcieniu, które jest niesamowicie uniwersalne. Lampa zapewnia możliwość ściemniania, a współczynnik IP54 sprawia, że idealnie zda egzamin również w łazience, jest bowiem odporna na działanie kurzu i wody.
Moc/Power: 1 x 36W LED 230V, 3852LM, CRI 90+, 4000K, IP54
H: 7,0 cm, Ø: 45 cm,
Wykończenie/Detail finishing: czarny/black mat
Materiał/Material: metal, akryl/ metal, acrylic
Zasilacz + LED ściemnialny w komplecie/ Triac dimmable LED + driver included
nie zawiera ściemniacza ściennego/ wall dimmer not included
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Roundy |
| Ilość Lumenów | 3852 LM |
| Barwa światła | 4000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 7 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 36 W |
| Klasa szczelności IP | IP54 |