Maxlight Puzzle W0302 Kinkiet Czarny
Opis
Lampy punktowe Puzzle to świetna propozycja dla miłośników nowoczesnego designu. Wykonane zostały z połączenia aluminium oraz akrylu. Ich zaokrąglone kształty, klasyczna paleta barw oraz maksymalna funkcjonalność sprawiają, że znakomicie zdadzą one egzamin w wielu rozmaitych wnętrzach- na ścianie klatki schodowej, biblioteczki lub garderoby.
Moc/Power: 1 x 10W LED 230V, 600 LM, CRI 90, 3000K
W: 19,8 cm, D: 5,5 cm, H: 15,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: aluminium, akryl/ aluminium, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Puzzle |
| Ilość Lumenów | 600 |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Szerokość | 19,8 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 10 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |