Maxlight Maxim W0161 Kinkiet Biały
Opis
Moc/Power: 1 x 7,5W LED 230V 500LM
W: 17 cm, H: 14 cm, D: 14 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Maxim |
| Ilość Lumenów | 500 LM |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 17 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7,5 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |