Maxlight M0020Z Reflektor Magnetyczny Podwójny System Zigbee 10W 666LM 2700/5000K
Opis
REFLEKTOR MAGNETYCZNY PODWÓJNY SYSTEM ZIGBEE 10W 666LM 2700/5000K
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Lampa liniowa system ZIGBEE |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Ilość Lumenów | 666Lm |
| Barwa światła | 2700-5000K |
| Zasilanie | 48V |
| Szerokość | 12 |
| Długość | 16 |
| Średnica | 2,5 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |