Maxlight Lotus W0276 Kinkiet Złoty
Opis
Lampy wiszące Lotus urzekają designem i nowoczesnością, są wspaniałym przykładem kreatywności projektantów wyposażenia wnętrz. Stanowią one funkcjonalne oświetleni, a o niebywałej formie i kształcie. Łączą w sobie nowoczesny polot i najnowsze trendy. Rodzina składa się z dwóch opraw wiszących – z jednym, jak i trzema łukami oraz kinkietu
Moc/Power: 1 x 7W, 700 LM
W: 30 cm, D: 13 cm, H: 5,1 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Lotus |
| Ilość Lumenów | 700 LM |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 5,1 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 13 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
