Maxlight Led Basic Down W0065 Kinkiet
Opis
Moc/Power: 1 x 6,2W LED 230V, 460 LM
W: 10 cm, H: 12 cm, D: 13 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Led |
| Ilość Lumenów | 460 LM |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 13 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 6,2 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |