Maxlight Honey Smoky P0298 Lampa Wisząca
Opis
Honey, oprawa świetlna w stylu industrialnym, ma kształt zaokrąglonego na końcach walca. Półprzezroczysty, szklany klosz jednocześnie eksponuje edisonowską żarówkę i przyjemnie rozprasza światło. Dzięki temu lampa rzuca nastrojowy blask i stanowi stylową dekorację wnętrza. Gładkie, lśniące szkło dopełnia wystrój również wtedy, gdy lampa pozostaje wyłączona. Honey prezentuje się świetnie we wnętrzach industrialnych, minimalistycznych i nowoczesnych, ale dzięki swojej prostej, zaokrąglonej formie sprawdza się także jako element bardziej tradycyjnego czy przytulnie urządzonego pokoju.
Moc/Power:1 x 60W E27 230V
Ø: 30 cm
H: max 150 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal, szkło przydymione/metal, smoked glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przydymione |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Honey |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |