Maxlight Hard P0452 Lampa Wisząca Czarna
Opis
Minimalistyczny i skandynawski styl to słowa opisujące charakter lampy Hard. Do wyboru są dwa typy oświetlenia z tej serii – plafon oraz tradycyjna lampa wisząca. Czarna obudowa i jasne, mleczne wnętrze oprawy sprawiają, że świetnie sprawdzi się w salonie czy jadalni, ale także w biurze i w miejscach komercyjnych.
Moc/Power: 1 x 48W LED 230V, 3360 LM
Ø: 48 cm, H: max 150 cm,
Podsufitka/canopy: Ø 15 cm, H: 3,0 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal, acrylic/metal, acrylic
LED 3000K+ zasilacz w komplecie, /LED 3000K+ trafo included
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Hard |
| Ilość Lumenów | 3360 |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 48 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |