Maxlight Box III H0014 Oprawa Podtynkowa Chrom
Opis
Moc/Power: 3 x 50W GU5.3 12V
W: 28 x 11 cm, D: 11 cm
Otwór montażowy/mounting hole: 26,5 x 9,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa wpuszczana |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU 5.3 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Kolekcja | Box |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 11 cm |
| Długość | 28 cm |
| Średnica | 11 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Otwór montażowy | 26,5 x 9,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |