Maxlight Air 1 631011 Lampa Wisząca Obrotowa
Opis
Moc/Power: 1 x 4W LED 230V
W: 4,2 x 4,2 cm, H: max 140cm
Wykończenie/Detail finishing: aluminium
Led w komplecie/led included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Stal szczotkowana |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Air |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 4,2 cm |
| Długość | 4,2 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4 W |