Biały, liniowy kinkiet nad obraz, lustro 36W LED IP44 113cm LINEAR W0265 MAXLIGHT
Opis
Lampy z serii Linear mogą stanowić dobre rozwiązanie dla klasycznych wnętrz. Prosta budowa i minimalistyczne kształty, będą doskonale konweniować z wieloma stylami. Z łatwością wkomponują się one w różnego rodzaju pomieszczenia, podkreślając ich charakter. Oprawy dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.
Moc/Power: 1 x 36W LED 230V, 2600 LM, IP44
W: 10 cm, H: 4,5 cm, L: 113 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
LED w komplecie/LED included 4000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Linear |
| Ilość Lumenów | 2600 LM |
| Barwa światła | 4000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 113 cm |
| Długość | 10 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 36 W |
| Klasa szczelności IP | IP44 |