Maxlight Pistol S0005 Oprawa Do Szynoprzewodu Biała
Opis
Spot do szynoprzewodów Pistol łączy w sobie wysoką jakość wykonania, elegancję i funkcjonalność. Świetnie prezentuje się w pojedynkę lub w zestawie z kilkoma podobnymi produktami oświetleniowymi. Doskonale uzupełnia główne oświetlenie jak i doświetla wybrane powierzchnie, dzięki możliwości przesuwania źródła światła po szynie.
Moc/Power: 1 x 12W LED 230V, 750 LM, CRI 90
L: 16,8 cm, W: 3,0 cm, H: 15,0-25,0 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
LED w komplecie/LED included 3000K
Kąt świecenia/beam angle: 25°
adaptor 3-fazowy/3-phases adaptor
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Pistol |
| Ilość Lumenów | 750 LM |
| Barwa światła | 3000 K |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 25 cm |
| Długość | 16,8 cm |
| Średnica | 3 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |