Maxlight Otium S0004 Oprawa Do Szynoprzewodu Biała
Opis
System szynowy Otium to połączenie klasycznej formy oprawy technicznej z funkcjami oprawy szynowej. Typowy, stylistycznie przezroczysty walec ze źródłem światła został umieszczony na podstawce montowanej w szynie. Daje to możliwość swobodnego przemieszczania lampy i dostosowania umiejscowienia i kierunku źródła światła do bieżących potrzeb użytkowników.
Moc/Power: 1X50W GU10 230V
W: 6,5 cm, H: 18,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal
Do skompletowania z systemami szynowymi z naszej oferty
https://maxlight.com.pl/pl/c/Systemy-szynowe/30
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Otium |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Długość | 8 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |